Skip to content

Hooaeg 2015

III.N liigatabel

  M Vi K P + VV
JK Retro 22 16 1 5 49 74 45 29
JK Tallinna Kalev III 22 15 3 4 48 66 30 36
Tallinna SK Dnipro 22 13 4 5 43 59 33 26
Tallinna FC Castovanni Eagles 22 12 3 7 39 70 38 32
Nõmme Kalju FC III 22 11 3 8 36 61 47 14
Pirita JK Reliikvia 22 10 5 7 35 49 48 1
Rapla JK Atli 22 9 4 9 31 46 50 -4
Tallinna KSK FC Štrommi 22 8 2 12 26 34 63 -29
Saku Sporting 22 7 5 10 26 36 47 -11
FC Soccernet 22 4 3 15 15 37 81 -44
Tallinna FC Olympic Olybet 22 3 1 18 10 38 81 -43
SK Eestimaa Kasakad (diskval) 22 5 4 13 19 41 48 -7

 

FC Soccerneti väravalööjad

  IIIN VK SK K
Tõnis Lõhmus 8 1 9
Silver Leetma 6 6
Lauri Kipper 5 5
Egert Erm 3 1 1 5
Siim Linamäe 3 3
Arvi Lehtsalu 2 1 3
Veiko Kampura 2 1 3
Jarmo Nigols 2 2
Kristjan  Kaskla 2 2
Raimo Nõu 1 1 2
Andrei Titov 2 2
Ahto Naris 1 1
Egon Kurnim 1 1
Sven Aarma 1 1
Raido Karjane 1 1
Oliver Kask 1 1

Üleminekumängude väravad arvestatud koos liigaväravatega

Mängude kalender
SM
22.02 20:30 FC Hell Hunt – FCS 2:3(1:3), Männiku hall
SM
12.03 19:00 FC Eston Villa – FCS 0:0(0:0), Maarjamäe st kunstmuru
SM
18.03 19:30 FCS – Tabasalu JK Charma 1:11(1:5), Nike Arena
SM
25.03 19:30 FCS – Kristiine JK 6:1(4:1), Nike Arena
VK 1/64-finaal
2.04 20:00 Tartu JK Welco – FCS 11:2(4:1), Tamme st kunstmuruväljak
III.N I voor
8.04 18:30 Pirita JK Reliikvia – FCS 2:2(2:0), Wismari staadion
III.N II voor
19.04 19:00 FCS – JK Tallinna Kalev III 2:4(1:2), Wismari staadion
III.N III voor
26.04 19:00 Nõmme Kalju FC III – FCS 1:5(1:3), Hiiu staadion
III.N IV voor
3.05 19:00 FCS – SK Eestimaa Kasakad 3:3(1:2), Wismari staadion
III.N V voor
12.05 18:30 JK Retro – FCS 5:2(0:1), TNTK staadion
III.N VI voor
16.05 18:00 FCS – Tallinna KSK FC Štrommi 1:2(0:2), Wismari staadion
III.N VII voor
22.05 20:30 Tallinna FC Castovanni Eagles – FCS 5:1(3:1), Kalevi st kunstmuru
III.N VIII voor
31.05 18:00 FCS – Saku Sporting 0:4(0:2), Wismari staadion
III.N IX voor
3.06 21:00 Tallinna FC Olympic Olybet – FCS 8:3(4:3), Kalevi st kunstmuru
III.N X voor
12.06 19:30 Rapla JK Atli – FCS 1:3(0:0), Kehtna Tuletõrje staadion
III.N XI voor
21.06 15:30 FCS – Tallinna SK Dnipro 0:6(0:1), Wismari staadion
SK 1/64-finaal
28.06 14:00 FCS – FC Puhkus Mehhikos 2:1(1:0), Wismari staadion
SK 1/32-finaal
29.07 19:00 FCS – FC Like & Share 4:2(3:1), Wismari staadion
III.N XII voor
2.08 18:00 FCS – Pirita JK Reliikvia 2:2(0:1), Wismari staadion
III.N XIII voor
8.08 10:00 JK Tallinna Kalev III – FCS 5:1(2:1), Kalevi st kunstmuru
III.N XIV voor
15.08 18:00 FCS – Nõmme Kalju FC III 1:6(0:1), Wismari staadion
III.N XV voor
19.08 19:30 SK Eestimaa Kasakad – FCS, Lasnamäe Spordikeskuse kunstmurustaadion
III.N XVI voor
30.08 13:00 FCS – JK Retro 2:1(1:0), Wismari staadion
III.N XVII voor
3.09 19:00 Tallinna KSK FC Štrommi – FCS 4:3(3:0), Sõle Gümnaasiumi staadion
SK 1/16-finaal
6.09 17:00 Vastseliina FC Tannem – FCS 5:0(3:0), Väimela staadion
III.N XVIII voor
13.09 18:00 FCS – Tallinna FC Castovanni Eagles 0:11(0:2), Wismari staadion
III.N XIX voor
20.09 19:00 Saku Sporting – FCS 2:0(1:0), Saku kunstmuruväljak
III.N XX voor
27.09  18:00 FCS – Tallinna FC Olympic Olybet 2:1(1:0), Wismari staadion
III.N XXI voor
4.10 16:00 FCS – Rapla JK Atli 1:2(0:2), Wismari staadion
III.N XXII voor
11.10 16:30 Tallinna SK Dnipro – FCS 3:1(1:1), Wismari staadion
III liiga 1. üleminekumäng
18.10 13:00 Tallinna JK Piraaja II – FCS 2:1(0:0), Nike Arena
III liiga 2. üleminekumäng
24.10 12:00 FCS – Tallinna JK Piraaja II 2:7(0:3), Wismari staadion

Tagasi arhiivi esilehele