Skip to content

Hooaeg 2013

IV.N liigatabel

M Vi K P + VV
Nõmme JK Kalju III 20 15 4 1 49 70 15 55
FC Charma mööbel 20 15 3 2 48 78 27 51
JK Suema Cargobus 20 13 2 5 41 64 24 40
Tallinna FC Twister 20 11 2 7 35 52 50 2
Saku Sporting 20 8 5 7 29 41 35 6
FC Soccernet 20 8 3 9 27 42 47 -5
Tln TopSec LiVal Sport 20 7 4 9 25 42 46 -4
Pirita JK Reliikvia 20 4 6 10 18 41 52 -11
Tallinna FC Reaal 20 4 4 12 16 29 57 -28
Tallinna SK Mercury 20 4 2 14 14 32 101 -69
FC Majandusmagister 20 3 1 16 10 29 66 -37

 

FC Soccerneti väravalööjad

IVN VK SK K
Lauri Kipper 8 8
Heins Vallimägi 6 6
Egert Erm 5 5
Sven Aarma 4 4
Jarmo Nigols 4 4
Martin Laanus 4 4
Tõnis Lõhmus 3 3
Kenneth Karjane 2 2
Egon Kurnim 1 1
Indrek Juhanson 1 1
Veiko Kampura 1 1
Imre Kukk 1 1
Tõnis Nurk 1 1

 

SM
17.02 18:30 JK Visadus – FCS 7:5(4:1), Sportland Arena
SM
23.02 14:00 FC Charma Mööbel – FCS 6:4(-:-), Männiku sisehall
SM
16.03 9:00 Eduard Ellmanni karikas 6. koht, Kalevi st kunstmuru
SM
24.03 20:30 Paide Linnameeskond II – FCS 9:2(3:2), Männiku hall
SM
31.03 16:00 FCS – Maccabi 4:8(1:3), Kalevi st kunstmuru
SM
7.04 19:00 FCS – FC Eston Villa 1:8(1:0, 0:1, 0:3, 0:4), Kalevi st kunstmuru
VK 1/64-finaal
Vaba pääs 1/32-finaali
IV.N I voor
14.04 14:30 FCS – Tallinna SK Mercury -:0 (tulemus tühistatud), Kalevi st kunstmuru
IV.N II voor
21.04 19:00 FC Majandusmagister – FCS 1:3(1:2), Laagri kunstmuru
IV.N III voor
28.04 14:30 FCS – Tallinna FC Reaal 3:3(2:0), Kalevi st kunstmuru
IV.N IV voor
3.05 19:30 FC Charma Mööbel – FCS 2:1(1:0), Männiku kunstmuru
VK 1/32-finaal
9.05 18:00 FCS – Tallinna FC Twister 0:3(0:2), Kalevi st kunstmuru
IV.N V voor

12.05 17:00 FCS – Tallinna TopSec LiVal Sport 1:- (tulemus tühistatud), Kalevi st kunstmuru
IV.N VI voor
19.05 14:00 Nõmme JK Kalju III – FCS 9:0(7:0), Hiiu kunstmuru
IV.N VII voor
26.05 16:00 FCS – Tallinna FC Twister 0:4(0:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N VIII voor
31.05 20:30 Tallinna JK Suema Cargobus – FCS 1:0(1:0), Kalevi st kunstmuru
SK 1/64-finaal
6.06 20:30 FCS – Tartu JK Tammeka II 0:4(0:0), Kalevi st kunstmuru
IV.N IX voor

9.06 17:00 FCS – Pirita JK Reliikvia 2:2(1:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N X voor
16.06 19:00 Saku Sporting – FCS 4:2(1:0), Saku kunstmuu
SM
23.07 20:30 FCS – FC Hell Hunt 1:2(1:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N XI voor
Mängu ei ole
IV.N XII voor
2.08 19:00 Tallinna SK Mercury – FCS 0:5(0:2), Saku kunstmuru
IV.N XIII voor
11.08 20:30 FCS – FC Majandusmagister 4:2(2:2), Sportland Arena
IV.N XV voor

24.08 13:00 FCS – FC Charma Mööbel 1:4(0:2), Sportland Arenna
IV.N XVI voor
1.09 17:00 Tallinna TopSec LiVal Sport – FCS 1:1(0:1), Wismari staadion
IV.N XIV voor
4.09 18:30 Tallinna FC Reaal – FCS 2:6(1:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N XVII voor
8.09 17:00 FCS – Nõmme JK Kalju III 1:2(1:0), Kalevi st kunstmuru
IV.N XVIII voor
15.09 19:30 Tallinna FC Twister – FCS 6:4(2:3), Kalevi st kunstmuru
IV.N XIX voor
20.09 20:30 FCS – Tallinna JK Suema Cargobus 2:1(0:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N XX voor
29.09 20:00 Pirita JK Reliikvia – FCS 2:4(1:1), Maarjamäe kunstmuru
IV.N XXI voor
6.10 17:00 FCS – Saku Sporting 2:1(1:0), Hiiu kunstmuru
IV.N XXII voor
Mängu ei ole

Tagasi arhiivi esilehele