Skip to content

Hooaeg 2012

IV.N liigatabel

M Vi K P + +/-
Trummi SK 22 16 1 5 49 73 29 44
JK Jalgpallihaigla 22 12 5 5 41 49 30 19
Kristiine JK 22 11 7 4 40 43 29 14
Nõmme JK Kalju III 22 10 8 4 38 37 24 13
Tallinna FC Twister 22 11 4 7 37 39 32 7
Pirita JK Reliikvia 22 11 3 8 36 38 32 6
Saku Sporting 22 9 3 10 30 34 33 1
FC Hansa United 22 9 2 11 29 42 42 0
FC Soccernet 22 8 4 10 28 46 56 -10
Tallinna FC Reaal 22 8 1 13 25 40 49 -9
Tallinna SK Mercury 22 5 0 17 15 34 81 -47
FC Majandusmagister 22 2 2 18 8 19 57 -38

 

FC Soccerneti väravalööjad

IVN VK SK K
Lauri Kipper 19 19
Silver Leetma 10 10
Sven Aarma 3 3
Raimo Nõu 3 3
Egert Erm 3 3
Martin Laanus 2 2
Reimo Kool 1 1 2
Tõnis Lõhmus 1 1
Kenneth Karjane 1 1
Remi Tamm 1 1
Indrek Juhanson 1 1
Ken Karjane 1 1

 

SM
11.03 18:00 FCS – JK Suema/Cargobus 3:4(0:2), Kalevi st kunstmuru
SM
18.03 10:00 Kalev Spring Cup 2012, Kalevi st kunstmuru
SM
25.03 16:00 FCS – Viimsi FC Igiliikur 0:9(0:5), Kalevi st kunstmuru
SM
31.03 19:30 FCS – FC Concordia 1:2(0:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N I voor
8.04 14:30 FCS – Tallinna SK Mercury 3:2(1:0), Kalevi st kunstmuru
IV.N II voor
17.04 18:45 Nõmme JK Kalju III – FCS 2:2(1:0), Laagri kunstmuru
IV.N III voor
22.04 14:30 FCS – JK Jalgpallihaigla 0:2(0:2), Kalevi st kunstmuru
IV.N IV voor
29.04 14:30  Tallinna FC Reaal – FCS 4:1(2:0), Kalevi st kunstmuru
VK 1/32-finaal
1.05 17:00 FCS – FC Metropool Pärnu 0:1(0:0), Kalevi st kunstmuru
IV.N V voor
6.05 14:30 FCS – Trummi SK 0:6(0:1),  Kalevi st kunstmuru
IV.N VI voor
13.05 18:00 FC Majandusmagister – FCS 0:1(0:0), Laagri kunstmuru
IV.N VII voor
20.05 14:30 FCS – FC Hansa United 0:1(0:0), Kalevi st kunstmuru
IV.N VIII voor
27.05 17:00 Tallinna FC Twister – FCS 3:2(3:0), Kalevi st kunstmuru
IV.N IX voor
3.06 14:00 FCS – Kristiine JK 0:2(0:0), Kalevi st kunstmuru
IV.N X voor
7.06 20:30 FCS – Pirita JK Reliikvia 3:2(2:2), Kalevi st kunstmuru
SK 1/64-finaal
12.06 20:30 FC Pokkeriprod – FCS 3:2(1:2), Wismari staadion
IV.N XI voor

17.06 15:00 Saku Sporting – FCS 3:0(1:0), Saku kunstmuruväljak
SM
15.07 18:00 Maccabi – FCS 5:5(3:2), Loo staadion
SM
18.07 20:30 FCS – Tabasalu JK 3:7(2:6), Kalevi st kunstmuru
IV.N XII voor
29.07 18:00 Tallinna SK Mercury – FCS 3:8(1:2), Saku kunstmuruväljak
IV.N XIII voor
5.08. 14:30 FCS – Nõmme JK Kalju III 3:2(2:0), Kalevi st kunstmuru
IV.N XIV voor
12.08. 17:00 JK Jalgpallihaigla – FCS 4:4(3:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N XV voor
19.08 14:30 FCS – Tallinna FC Reaal 4:2(3:2), Kalevi st kunstmuru
IV.N XVI voor
26.08 19:15 Trummi SK – FCS 3:4(1:2), Hiiu kunstmuru
IV.N XVII voor
2.09 14:30 FCS – FC Majandusmagister 0:2(0:0), Kalevi st kunstmuru
IV.N XVIII voor
9.09 15:00 FC Hansa United – FCS 4:4(3:2), Männiku kunstmuru
IV.N XIX voor
16.09 14:30 FCS – Tallinna FC Twister 2:1(0:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N XX voor
23.09 19:30 Kristiine JK – FCS 2:2(2:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N XXI voor
30.09 18:00 Pirita JK Reliikvia – FCS 4:2(1:1), Maarjamäe kunstmuru
IV.N XXII voor
7.10 14:30 FCS – Saku Sporting 1:2(1:1), Kalevi st kunstmuru

Tagasi arhiivi esilehele