Skip to content

Mängud ja tabel

2017
Viimane mäng:
IV.NW XI voor
17.08 19:30 Põhja-Tallinna JK Volta II – FCS 2:6(2:2), Sõle jalgpalliväljak
IV.NW XII voor
27.08 18:00 FCS – Tallinna Majandusmagistri JS, Wismari staadion

IV.NW liigatabel

  M Vi K P + VV
Haapsalu JK 9 7 1 1 22 29 12 +17
Tallinna FC Soccernet 9 5 2 2 17 22 13 +9
Keila JK II 9 5 1 3 16 25 10 +15
Kohila Püsivus 9 5 1 3 16 16 14 +2
Maarjamäe FC Igiliikur 9 5 1 3 16 18 12 +6
FC Toompea 9 4 0 5 12 14 19 -5
Tallinna FC Transferwise 9 4 0 5 12 25 25 0
Tallinna Majandusmagistri JS 9 3 0 6 9 11 29 -18
Tallinna FC Reaal 9 1 2 6 5 8 20 -12
Põhja-Tallinna JK Volta II 9 1 2 6 5 7 21 -14

Tabel seisuga 6.08

FC Soccerneti väravalööjad

  IVNW VK SK K
Even Laanemaa 14 6 20
Andrei Titov 7 1 8
Arvi Lehtsalu 5 1 6
Siim Valdaru 2 2
Oliver Kask 2 2
Egert Erm 1 1
Veiko Kampura 1 1
Pertti Laanemäe 1 1
omavärav 1 1

Tabel seisuga 17.08

Mängude kalender
SM
5.03 17:00 Pärnu JK Poseidon II – FCS 5:4(2:1), Pärnu kunstmurustaadion
SM
15.03 21:00 FC Olympic Olybet – FCS 2:2(0:0), Nike Arena
VK 1/64-finaal
26.03 14:00 FCS – FC Tallinna Wolves 8:0(2:0), Wismari staadion
SM
13.04 19:30 Maarjamäe FC Igiliikur – FCS 4:5(2:2), Maarjamäe staadion
IV.NW I voor
23.04 14:30 Tallinna FC Reaal – FCS 2:1(1:0), Kalevi st kunstmuru
VK 1/32-finaal
26.04 20:15 FCS – Tallinna JK Piraaja 0:6(0:5), Wismari staadion
IV.NW II voor
30.04 18:00 FCS – Põhja-Tallinna JK Volta II 0:0(0:0), Wismari staadion
IV.NW III voor
7.05 18:00 Tallinna Majandusmagistri JS – FCS 0:6(0:5), Lasnamäe Spordikeskuse staadion
IV.NW IV voor
13.05 17:00 FCS – Keila JK II 1:0(1:0), Wismari staadion
IV.NW V voor
20.05 17:00 Tallinna FC Transferwise – FCS 4:3(3:3), Kalevi st kunstmuru
IV.NW VI voor
28.05 20:30 FCS – Kohila Püsivus 1:3(1:0), Wismari staadion
IV.NW VII voor
1.06 19:00 Maarjamäe FC Igiliikur – FCS 1:3(0:1), Maarjamäe staadion
Soome-Eesti 100+
10.06 17:00 FC Nekkarin Pallo – FCS 4:0(1:0), Kisapuiston kenttä, Varkaus (FIN)
SK 1/64-finaal
15.06 20:30 FCS – Kohtla-Nõmme 1:3(1:2), Nike Arena
IV.NW VIII voor
18.06 18:00 FCS – Haapsalu JK 3:3(2:1), Wismari staadion
IV.NW IX voor
6.08 18:00 FC Toompea – FCS 1:3(1:1), Wismari staadion
IV.NW X voor
13.08 20:30 FCS – Tallinna FC Reaal 5:2(2:1), Wismari staadion
IV.NW XI voor
17.08 19:30 Põhja-Tallinna JK Volta II – FCS 2:6(2:2), Sõle jalgpalliväljak
IV.NW XII voor
27.08 18:00 FCS – Tallinna Majandusmagistri JS, Wismari staadion
IV.NW XIII voor
1.09 19:00 Keila JK II – FCS, Keila st kunstmuruväljak
IV.NW XIV voor
10.09 20:30 FCS  – Tallinna FC TransferWise, Wismari staadion
IV.NW XV voor
16.09 17:30 Kohila Püsivus – FCS, Kohila staadion
IV.NW XVI voor
24.09 20:30 FCS – Maarjamäe FC Igiliikur, Wismari staadion
IV.NW XVII voor
1.10 13:00 Haapsalu JK – FCS, Haapsalu kunstmuruväljak
IV.NW XVIII voor
8.10 18:00 FCS – FC Toompea, Wismari staadion

SM – sõprusmäng
IV.NW – liigakohtumine
VK – Väikesed karikavõistlused
SK – Eesti karikas