Skip to content

Hooaeg 2011

IV.N liigatabel

M Vi K P + +/-
Tallinna FC Akhtamar 22 18 1 3 55 108 34 74
FC Eston Villa 22 15 4 3 49 71 21 50
FCF Tallinna Ülikool 22 15 3 4 48 75 28 47
Kristiine JK 22 12 4 6 40 46 46 0
Nõmme JK Kalju III 22 11 3 8 36 38 35 3
JK Jalgpallihaigla 22 10 3 9 33 43 37 6
FC Soccernet 22 9 0 13 27 45 55 -10
FC Toompea 1994 22 8 3 11 27 30 50 -20
Tallinna FC Reaal 22 6 2 14 20 32 51 -19
FC Hansa United 22 5 3 14 18 25 59 -34
Pirita JK Reliikvia 22 5 1 16 16 29 75 -46
FC Majandusmagister 22 4 1 17 13 37 88 -51

 

FC Soccerneti väravalööjad

IVN VK SK K
Silver Leetma 17 2 19
Roger Pärss 8 1 9
Heins Vallimägi 3 3
Andrei Titov 2 1 3
Taavi Viik 2 2
Roomet Saadi 2 2
Indrek Juhanson 2 2
Remi Tamm 2 2
Sven Aarma 1 1 2
Veiko Kampura 1 1
Tõnis Lõhmus 1 1
Raimo Nõu 1 1
Martin Laanus 1 1
Päärn Volk 1 1
Alvin Kuuskmäe 1 1

 

SM
13.03. 16:00 JK Piraaja – FCS 2:1(0:0), Sportland Arena
SM
19.03. 14:00  FCS – FC Pokkeriprod 11:0(6:0), Kalevi st kunstmuru
SM
27.03. 17:00 FCS – JK Kaitseliit Kalev II 2:4(0:2), Kalevi st kunstmuru
SM
3.04. 11:00 FCS – Riga United 4:3(2:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N I voor
10.04. 12:00 FCS – Tallinna FC Akhtamar 1:5(1:2), Kalevi st kunstmuru
IV.N II voor
17.04. 15:00 Nõmme JK Kalju III – FCS 1:0(0:0), Hiiu kunstmuru
IV.N III voor
23.04. 14:00 FCS – FC Toompea 1994 1:2(0:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N IV voor
1.05. 17:00 Pirita JK Reliikvia – FCS 0:2(0:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N V voor
8.05. 12:00 FCS – FC Hansa United 4:0(1:0), Kalevi st kunstmuru
VK 1/32-finaal
11.05. 19:00 Saaremaa JK – FCS 3:2(1:2), Kuressaare kunstmurustaadion
IV.N VI voor
15.05. 19:00 JK Jalgpallihaigla – FCS 1:2(0:1), Sportland Arena
IV.N VII voor
22.05. 12:00 FCS – FC Majandusmagister 7:4(4:3), Kalevi st kunstmuru
IV.N VIII voor
29.05. 19:30 Kristiine JK – FCS 1:6(1:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N IX voor
5.06. 12:00 FCS – FCF Tallinna Ülikool 1:4(0:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N X voor
11.06. 19:00 FCS – Tallinna FC Reaal 2:3(0:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N XI voor
20.06. 20:30 FC Eston Villa – FCS 2:0(1:0), Kalevi st kunstmuru
IV.N XII voor
24.07. 14:00 Tallinna FC Akhtamar – FCS 7:1(2:1), Lasnamäe SPK kunstmuruväljak
IV.N XIII voor
31.07. 12:00 FCS – Nõmme JK Kalju III 3:1(2:0), Kalevi st kunstmuru
SK 1/32-finaal
4.08. 20:30 FCS – Tallinna FC Akhtamar 4:3(2:2), Kalevi st kunstmuru
IV.N XIV voor
7.08. 20:00 FC Toompea 1994 – FCS 2:1(2:0), Maarjamäe kunstmuru
IV.N XV voor
14.08. 12:00 FCS – Pirita JK Reliikvia 2:1(1:1), Kalevi st kunstmuru
IV.N XVI voor
21.08. 15:00 FC Hansa United – FCS 1:5(0:1), Männiku kunstmuru
IV.N XVII voor
28.08. 12:00 FCS – JK Jalgpallihaigla 0:3(0:0), Kalevi st kunstmuru
SK 1/16-finaal
31.08. 18:00 Pärnu Linnameeskond – FCS 13:0(7:0), Pärnu Kalevi staadion
IV.N XVIII voor
4.09. 16:00 FC Majandusmagister – FCS 5:0(1:0), Laagri kunstmuru
IV.N XIX voor
11.09. 12:00 FCS – Kristiine JK 1:3(1:0), Kalevi st kunstmuru
IV.N XX voor
17.09. 19:00 FCF Tallinna Ülikool – FCS 1:0(1:0), Sportland Arena
IV.N XXI voor
25.09. 14:30 Tallinna FC Reaal – FCS 1:6(1:5), Kalevi st kunstmuru
IV.N XXII voor
2.10. 12:00 FCS – FC Eston Villa 0:7(0:2), Kalevi st kunstmuru

Tagasi arhiivi esilehele