Skip to content

Tallinna Majandusmagistri Jalgpalliselts – FCS 0:6(0:5)

12.05.2017

Kolmandas mängudevoorus olime kostilisteks kahe hooaja vahel liitunud Majandusmagistri ja Jalgpalliseltsi ühendmeeskonnal, kui Dvigateli staadionil toimunud mängus võtsime veenva võidu.

Väravat ei pidanud kaua ootama, sest juba 5. minutil jooksis Even kaitseliinilt eest ära ja saatis palli värava tahanurka. Veerandtunnise mängu järel oli seis juba 2:0, kui taaskord jõudis sihile Even. Eduseis kasvas aga peagi, sest võrku sahistas Andrei. 10 minutit hiljem vormistas Even kübaratriki, kui suunas peaga väravasse Andrei tsenderduse. Siis avanes ka vastastel võimalus skoorida, kuid kaheldav penalti saadeti kõrge kaarega üle värava. Enne poolaja lõppu lõi oma esimese värava meie värvides Siim, tehes poolajaseisuks 5:0.

Teisel poolajal meie väravaarve enam sama hoogsalt ei kasvanud, kuigi võimalusi on piisavalt. Kolmveerandtunni ainsaks tabamuseks jäi Eveni 11-meetri karistuslöök, mis määrati pärast seda, kui üks vastaste kaitsemängijatest otsustas väravajoonel käega mängida.

Väravad: Even Laanema x4, Andrei Titov, Siim Valdaru

Hoiatused: Alvin Kuuskmäe

Koosseis: 1-Indrek Lepik, 35-Alvin Kask, 26-Rene Rannamägi, 29-Kristjan Kutser, 87-Harry Popov (11-Egon Kurnim), 18-Egert Erm (10-Raimo Nõu), Siim Valdaru (4-Alvin Kuuskmäe), 19-Veiko Kampura, 23-Andrei Titov (32-Remo Lääne), 2-Arvi Lehtsalu (24-Siim Linamäe), 21-Even Laanemaa

Kasutamata vahetusmängijad: 9-Päärn Volk, 12-Tair Lääne