Skip to content

IV liigast 4. koht!

14.10.2016

Kokkuvõtvalt saavutasime liigas 4. koha ning reglemendi järgi pääsesime üleminekumängudele, kus meie vastaseks loositi Saku Sporting. Otsustasime aga neist loobuda ning ka tuleval aastal IV liigas jätkata. Neljas koht liigatabelis ei ole kindlasti positsioon, mille pealt võiks kõrgemale liigatasemele mõelda ja lõbu pärast üleminekumängudele vigurdama pole ka mõtet minna.

Kokkuvõttes võib hooajaga rahule jääda, sest suutsime kõikide võistkondade vastu head mängu näidata. Ainukeseks komistuskiviks jäi Castovanni duubelvõistkond, keda ei suutnud me kummaski omavahelises mängus alistada. Kõik teised võistkonnad said aga meie vastu vähemalt korra kaotusvalu tunda ning Twisteri ja Seltsi vastu tegime duubli.

Resultatiivsuselt olime liigas teine võistkond 51 väravaga ning vaid Raasiku (75 väravat) suutis lüüa rohkem. Kaitseliin oli samuti üks liiga paremaid – vastased suutsid meie väravaluku lahti murda 35 korral, mis on Raasiku ja Kristiine järel paremuselt 3. tulemus. Evu saab 30 löödud väravaga aga kapi peale liiga parima väravaküti auhinna.

Väikeste karikavõistluste raames kohtusime koduväljakul Väärtsa Valla JK’ga ning 1:3 tulemusega langesime konkurentsist. Meie värava lõi lendav austraallane Arvi.

Eesti karikas avaringis alistasime FC Jõgeva Wolves’i 8:1. Arvilt selles mängus hat-trick. Teises ringis loositi meie vastaseks esiliiga liidermeeskond FC Kuressaare, kes vaatamata meie südile vastupanule lõpuks ikkagi 1:5 võidu võttis.

Hooaja suurim väravakütt oli Even, kes kõikide sarjade peale kokku 32 väravat lõi (30 liiga ja 2 karikamängudes). Talle sekundeeris 10 väravat löönud Arvi, kes sai ainsana jala valgeks kõigis kolmes sarjas (liiga ning mõlemad karikavõistlused). Enim mänge mängis Kutser, kes osales 20 kohtumises. Talle järgnesid Even 19 ja Raimo 18 mänguga.

Tänud kõigile mängijatele, sõpradele, toetajatele ja vastasvõistkondadele. Oli tore hooaeg!

Teema → Hooaeg 2016

Kommentaarid suletud.