Skip to content

FCS – Tallinna Jalgpalliselts 3:1(2:1)

14.10.2016

Hooaja viimases mängus, mis oli üle pika aja ka kodumängu, oli meie vastaseks tabeli 10. real asetsev Jalgpalliselts. Selleks, et saavutada hooaja lõpuks 4. koht oli meil vaja kindlasti võitu ning samal ajal loota Castovanni duubli kaotusele Kristiine vastu. Etteruttavalt võib öelda, et mõlema mängu lõpptulemused läksid ka meie kasuks.

Alustasime oma mängu marulise rünnakulaviiniga ning löögile sai suurem enamus meie võistkonnast, kuid kahjuks ei suutnud neist ühtegi sihile saata. Üllatuseks pandi aga hoopis meie võrk sahisema, kui 20. minutil Seltsilised karistuslöögi meie värava ette riputasid ning olude sunnil väravas mänginud Kutseri eksimus ära karistasid. Kaotusseisus tekkisid paremad võimalused jällegi kodumeeskonnal ning viigiväravat tuli oodata napid 10 minutit, kui Jaani kuulilaadse tsenderduse realiseeris peaga Arvi, kellele see oli hooaja kümnendaks väravaks. Paaril korral õnnestus ka vastastel ohtlikult rünnakule saada, kuid Kristjan tegutses pärast eksimust kaljukindlalt ning likvideeris ohtlikud olukorrad eos. Poolaja eelviimasel minutil aga asusime lõpuks kohtumist ka juhtima, kui Raimo antud hea nurgalöögi realiseeris Evu, kes tagumises postis kerkis kõige kõrgemale ning palli võrku suunas. Teine poolaeg algas sarnaselt esimesele, kus vaatamata pidevale survele ei suutnud palli väravasse toimetada. Mõneks ajaks haaras ka Selts initsiatiivi ning seejärel käis mäng juba kui ping-pong ühe värava alt teise alla. Mängu tegi keeruliseks ka maruline tuul, mis palli tihti õhku lausa seisma jättis. Mängutulemuse kindlustasime 87. minutil, kui Raimo leidis hea püstsööduga Evu, kes mõningase pudistamise järel palli võrku saatis ja lõpp-seisuks 3:1 tegi. Liiga väravakuningale oli see hooaja 30. liigavärav ning kokku 32. koos karikamängudega. Enamat on ühel hooajal suutnud vaid Silver, kes 7 aastat tagasi 37 väravat lõi.

Väravad: Even Laanemaa x2, Arvi Lehtsalu

Hoiatused: Alvin Kask

Koosseis: 29-Kristjan Kutser, 35-Alvin Kask, 32-Tõnis Lõhmus, 38-Imre Kukk, 7-Andrian Tšeremenin (23-Andrei Titov), 71-Jaan Koit, 2-Arvi Lehtsalu, 19-Veiko Kampura, 10-Raimo Nõu, 9-Päärn Volk (18-Egert Erm), 21-Even Laanemaa

Kasutamata vahetusmängijad: 11-Egon Kurnim, 15-Reiko Melesk