Skip to content

Tallinna Depoo – FCS 5:8(1:5)

4.10.2016

Sellist mängu ei osanud keegi oodata, kui reede õhtul Loo rohelisele vaibale astusime. Soccernet oli oma parimas rivistuses, et liiga 2. koha võistkonnale väärilist vastupanu osutada. Paariminutilise mängu järel olime 1:0 ees, kui Evu palli terava nurga alt üle väravavahi tõstis. Kiirelt tuli ka 2:0, kui jällegi Evu viimase kaitsja üle mängis ning 16 meetri pealt palli alla nurka tulistas. 26. minutil sai ründeäss hakkama hooaja neljanda kübaratrikiga kui realiseeris külmavereliselt Jaani kirurgiliselt täpse läbisöödu. Poole tunni järel sai Jaan samuti mootori käima, kui peale kahte blokeeritud löögiüritust kolmandaga palli võrku virutas ja seisuks 4:0 tegi. Järgmises väravas hiilgas täpse sööduga Eku ning Jaan realiseeris lihtsalt tagumise posti juures ja 5:0 oli tõsiasi. Poolaja lõpus suutsid vastased samuti ühe tagasi lüüa, kuid poolajale 5:1 eduseisus minna pole kunagi paha.

Teise poolaja esimese 10 minutiga suutis Depoo vahe 2-väravaliseks mängida, kui nad kasutasid ära meie kaitseliini eksimused ning seisuks 5:3 tegid. Õnneks suutsime sellele kiirelt vastata, kui Evu karistas Depoo kaitse eksimuse jällegi ära ning hooaja 28. väravaga tabloole 6:3 tõi. Teist mängu järjest määrati meie vastu penalt ning teist mängu järjest tõi kiiper penalti alumisest nurgast ära. Seekord kangelaseks Tair. Järgnevast nurgalöögist suutsime aga ikkagi omale sisse imeda ning seis oli ‘hokilikult’ 6:4. Hokiskoor kasvas aga rägbiskooriks, kui Arvi suhteliselt nõrk löök võttis ebardliku põrke ning väravavaht selle väravasse pudistas. Jällegi suutsid aga vastased meie kaitseliini koperdamise ära karistada ja seisuks 7:5 teha. Rohkemaks aga neil jaksu polnud ning vanameister Raimo tegi mõned minutid enne lõppu täpse löögiga lõppseisuks 8:5.

Vastased rääkisid viimase pooltunni jooksul endale välja ka 2 punast kaart ning lõpetasid mängu üheksakesi.

Väravad: Even Laanemaa x4, Jaan Koit x2, Arvi Lehtsalu, Raimo Nõu

Hoiatused: Alvin Kask, Veiko Kampura, Päärn Volk

Koosseis: 12-Tair Lääne, 35-Alvin Kask, 29-Kristjan Kutser, 32-Tõnis Lõhmus, 11-Egon Kurnim (7-Andrian Tšeremenin), 23-Andrei Titov (10-Raimo Nõu), 2-Arvi Lehtsalu, 19-Veiko Kampura, 71-Jaan Koit (9-Päärn Volk), 18-Egert Erm, 21-Even Laanemaa

Kasutamata vahetusmängijad: 38-Imre Kukk