Skip to content

Raasiku FC Joker II – FCS 2:1(2:0)

24.08.2016

Väljasõit Raasikule sai ettevõetud 12 mängijaga ning nii suur valik tekitas õige platsiasetuse leidmisel mõningaid probleeme. Seda kasutasid kohalikud ka esimese pooltunni jooksul edukalt ära ning asusid mängu 2:0 juhtima. Seejärel tehtud korrektiivid mängijate paigutuses tõid meid mängu muudatuse ning alustasime ise vastaste survesamist, mis teise poolaja keskel lõpuks ka vilja kandis, kui Veiko karistusala joonelt palli võrku saatis. Kahjuks sai aga väravalööja peagi vigastada ning kuna olime ka esimesel poolajal ühe sunnitud vahetuse pidanud tegema, siis tuli edasi mängida kümnekesi. Vastase ühemeheline enamus meid ei heidutanud, kuid viigivärava löömiseks meil samuti enam piisavalt jõudu polnud ning tuli lahkuda napi kaotusega.

Väravad: Veiko Kampura

Hoiatused: –

Koosseis: 12-Tair Lääne, 35-Alvin Kask, 26-Rene Rannamägi, 29-Kristjan Kutser, 38-Imre Kukk (9-Päärn Volk), 11-Egon Kurnim, 2-Arvi Lehtsalu, 19-Veiko Kampura, 97-Oliver Kask, 71-Jaan Koit, 32-Tõnis Lõhmus