Skip to content

FCS – FC Like & Share 4:2(3:1)

2.08.2015

Sügisringi eel peetud karikamängust noppisime kerge 4:2 võidu, kui 1/32-finaalis alistasime FC Like & Share nimelise Rahvaliiga meeskonna. Mäng möödus kui kerge tuulepuhang ning juba poolajaks olime löönud 3 väravat – autoriteks Andrei, Egert ja Raimo. Vastased suutsid sama aja jooksul realiseerida vaid 1 penalti. Teisel poolajal lisas Andrei meie kasuks veel ühe tabamuse ja kuigi vastased lõid meie võrku veel teisegi palli, siis meie edenemist karikavõistluste 32 parema hulka neil väärata ei õnnestunud.

Juba pühapäeval võõrustame aga liigamängus Pirita JK Reliikviat.

Väravad: Andrei Titov x2, Egert Erm, Raimo Nõu

Hoiatused: –

Koosseis: 12-Tair Lääne, 7-Andrian Tšeremenin, 2-Arvi Lehtsalu, 19-Veiko Kampura, 18-Egert Erm, 22-Silver Leetma, 10-Raimo Nõu, 97-Oliver Kask, 23-Andrei Titov, 34-Kristjan Kaskla(35-Alvin Kask), 88-Ahto Naris

Kasutamata vahetusmängijad: 29-Kristjan Kutser, 32-Tõnis Lõhmus, 38-Imre Kukk