Skip to content

FCS – FC Puhkus Mehhikos 2:1(1:0)

1.07.2015

Suvisele pausile läheme pärast võidukat karikamängu, kui pühapäeval alistasime 2:1 tulemusega Rahvaliiga meeskonna FC Puhkus Mehhikos. Asusime mängu juhtima alles esimese poolaja lõpus, kui Egert realiseeris penalti. Teisel poolajal lisas Veiko veel teisegi, mis aktiveeris lõpuks vastased, kes mängu üleminutitel ka oma värava lõid. Mäng oli vaatamata lõppskoorile meie kontrolli all ning parema realiseerimise korral oleks võinud ka palju rohkem väravaid lüüa.

Väravad: Egert Erm, Veiko Kampura

Hoiatused: –

Koosseis: 12-Tair Lääne, 35-Alvin Kask, 32-Tõnis Lõhmus, 44-Raido Karjane, 11-Egon Kurnim(7-Andrian Tšeremenin), 97-Oliver Kask, 19-Veiko Kampura, 29-Kristjan Kutser, 18-Egert Erm(34-Kristjan Kaskla), 23-Andrei Titov(10-Raimo Nõu), 2-Arvi Lehtsalu

Kasutamata vahetusmängijad: 38-Imre Kukk, 88-Ahto Naris