Skip to content

Tallinna FC Olympic Olybet – FCS 8:3(4:3)

5.06.2015

Suurepärase alguse saanud mäng lõppes taas hävinguga.

Asusime mängu Silveri löögist juhtima ning omasime mitmeid võimalusi eduseisu suurendamiseks enne kui Olympic mänguseisu viigistas. Kuna mõlema meeskonna kaitsetöö jäi vastase ründemängule alla, siis löödi enne poolajavilet vaheldumisi veel 5 väravat, mille tulemusel oli 4:3 edu Olympicul. Meie kaks väravat läksid Silveri ja Lauri nimele.

Teisel poolajal kulges mäng samas taktis, kuid ainus vahe oli selle, et meie ei suutnud oma võimalusi ära lüüa ning nii tuli lahkuda viieväravalise kaotusega.

Väravad: Silver Leetma x2, Lauri Kipper

Hoiatused: Silver Leetma, Imre Kukk

Koosseis: 12-Tair Lääne, 27-Jarmo Nigols, 2-Arvi Lehtsalu, 44-Raido Karjane, 32-Tõnis Lõhmus(88-Ahto Naris), 29-Kristjan Kutser, 11-Egon Kurnim(10-Raimo Nõu), 18-Egert Erm, 22-Silver Leetma, 25-Lauri Kipper, 34-Kristjan Kaskla(38-Imre Kukk)