Skip to content

Pirita JK Reliikvia – FCS 2:2(2:0)

10.04.2015

Liigahooaeg algas raske viigiga, kui pärast 0:2 kaotatud avapoolaega suutsime lõpuks siiski Pirita vastu 2:2 viigi välja võidelda.

Oluline tagasilöök tabas meid aga juba enne mängu, kui soojendusel sai vigastada väravavaht Tair, kelle asemel asus postide vahele Kutser. See sunnitud vahetus mängis ilmselt rolli ka selles, et me juba veerandtunnise mängu järel 0:2 kaotusseisus olime, kuid õnneks jäi see seis püsima kuni poolajavileni. Teisel poolajal saime aga ise väravasoonele, kui kõigepealt vähendas Silver kaotusseisu üheväravaliseks ning paarteist minutit enne mängu lõppu realiseeris Siim penalti, mille Silver välja teeninud oli.

Väravad: Silver Leetma, Siim Linamäe

Hoiatused: –

Koosseis: 29-Kristjan Kutser, 27-Jarmo Nigols, 32-Tõnis Lõhmus, 38-Imre Kukk(88-Ahto Naris), 11-Egon Kurnim(7-Andrian Tšeremenin), 18-Egert Erm, 19-Veiko Kampura, 24-Siim Linamäe, 22-Silver Leetma, 2-Arvi Lehtsalu, 34-Kristjan Kaskla(23-Andrei Titov)

Kasutamata vahetusmängijad: 12-Tair Lääne