Skip to content

FCS – FC Majandusmagister 4:1(1:1)

18.04.2014

Hooaeg sai positiivse alguse, kui Hiiu staadionil toimunud mängus alistasime krobelise alguse järel FC Majandusmagistri veenvalt 4:1. Lõime kiirelt mängu avavärava, mille vormistas äärekaitsest rünnakule tõusnud Ken, siis vastased viigistasid vaid mõned minutid hiljem. See oli piisavaks äratuseks ning kuigi omasime mitmeid häid võimalusi taas edu haaramiseks, lõppes poolaeg siiski vaid 1:1 viigiseisul. Poolajapausil muudetud mänguplaan tõi peagi aga edu, kui Silver vastaste karistusalas keerutadaes penalti välja teenis ning selle ka ise kindlalt võrku saatis. Seekord me aga ennast üllatada ei lasknud ning kuigi eduseisu kindlastamine õnnestus alles mängu viimastel hetketel, hoidsime mängu pidevalt oma kontrolli all. Meie kolmanda värava autoriks oli Lauri, kes vaid mõni minut varem oli vahetusest platsile tulnud, ning neljanda palli saatis vastaste võrku taaskord Silver.

Väravad: Ken Karjane, Silver Leetma x2, Lauri Kipper

Hoiatused: –

Koosseis: 17-Margus Tagasaar, 11-Egon Kurnim(88-Ahto Naris), 32-Tõnis Lõhmus, 99-Sven Aarma, 3-Ken Karjane, 21-Indrek Juhanson(69-Roger Pärss), 13-Rauno Pappo, 8-Martin Laanus, 27-Jarmo Nigols(25-Lauri Kipper), 18-Egert Erm(15-Kenneth Karjane), 22-Silver Leetma

Kasutamata vahetusmängijad: 4-Tõnis Nurk, 9-Päärn Volk, 34-Kristjan Kaskla