Skip to content

Uus hooaeg algab: FCS – Tallinna SK Mercury!

12.04.2013

Terve talve on meil siin vaikus olnud, kuid aeg on käes ka siia elu taas sisse puhuda.

Pühapäeval algav uus hooaeg on FC Soccernetile juba kaheteistkümnes ning IV liiga põhjapiirkonnas seitsmes. Hooaja peaeesmärgiks on parandada tunduvalt eelmise hooaja 9. liigapositsiooni. Ettevalmistavad mängud erilist edu ennustada ei luba, kuid vastased saidki valitud pigem tugevad, kui nõrgad. Raske treeningul, kerge lahingus.

Nagu ikka on hooaegade vahel toimunud mõnigad muutusi mängijate osas. Eelmise hooaja lõpus riputas putsad varna FCS’i legendaarne pallivõlur Indrek Uri, kes tegi kaasa kõik esimesed 11 hooaega, mille jooksul osales 109 mängus ning lõi 15 väravat. Kõrgemat taset läks proovima meie viimaste aastate väravamasin Silver Leetma, kes alustab uut hooaega JK Kaitseliit Kalevi nimekirjas II liigas. 4 hooajaga pingutas Silver vastaste väravavõrku 78 korral ja seda vaid 72 mänguga. Tippkohtunikuks pürgimist jätkab aga Ain Alev ning meeskonna nimekirja ei kuulu enam ka Remi Tamm ja Ove Hansson.

Meeskonnaga on taasliitunud Imre Kukk, kes mängis klubis aastail 2006-08 ning Jarmo Nigols, kes mängis klubis aastail 2009-10. Päris uute nägudena on klubiga liitunud aga 4 mängumeest. Kristjan Kutser, kes pikalt mänginud III liigas Kehtna FC Floraga, on tugev täiendus keskväljale. Kristjan ‘Kuits’ Kaskla, kes pärast pikki aastaid meiega koos treenimist lõpuks liituda julges, on kõva tehnikakunn ja omab samuti piisavalt kogemust Kuusalu JK Rada ja Nõmme JK Kalju III ridadest. Alari Heinsoo on FC Flora noortesüsteemist väljakasvanud ning otsustas oma pikale veninud mängupausi meie ridades lõpetada. Musta hobusena on liitumas Reiko Melesk, kellel eelnev kogemus liigajalgpallist puudub, kuid entusiasimi jagub küllaga.

Algava hooaja esimeses kohtumises on vastaseks Tallinna SK Mercury, kelle vastu eelmisel aastal mõlemas mängus võidu võtsime – 3:2 ja 8:3. Alahindamiseks aga põhjust pole, sest tegu on liigavõitluses karastunud vastasega.

Mäng toimub pühapäeval, 14. aprillil kell 14:30 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul.

Teema → Hooaeg 2013, Liiga, Üldine

Kommentaarid suletud.