Skip to content

FCS – Pirita JK Reliikvia 3:2(2:2)

8.06.2012

Juhtus see, mis filmi lõpus alati juhtub – reliikvia löödi puruks.

Algus oli taaskord rabe ning lasime vastased paaril korral ohtlikult meie kaitseliini taha, kuid omi võimalusi nad ära kasutada ei suutnud. Poolaja edenedes leidsime aga oma mängu, mille tulemuseks oli Kipperi järjekordne värav, mis tõmbas aga käima ka vastased, kes mõned minutid hiljem viigistasid. Skoor aga ei püsinud pikalt võrdsena, sest taakord pingutas võrku Kipper, kes sarnaselt oma esimesele väravale palli kasti joonelt tagumise posti äärde lõi. Mõneks ajaks oli skooritegemisega kõik, kuigi Kipp oli väga lähedal oma kübaratrikile, kuid kahel korral ei õnnestunud tal palli värav eest võrku suunata ning Martini löök väravaposti tõrjuti. Aga poolaja lõpus oli seis taas viigis, kui vastaste ründaja meie karistusalas end osavalt löögile mängis ning palli Pitsu jalgevahelt võrku lõi.

Teine poolaeg kuulus aga meile, kuid mitmed võimalused luhtas vastaste väravavaht suurepäraste tõrjetega või leidis kübarajahil olnud Kipper üles väravaraamid. Siiski ei mängitud vaid ühel platsipoolel ning vastaste kontrarünnakute tõrjumisel oli meie kaitseliin ja Pitsu ületamatud. Viigilise lõppskoori poole teel olnud mängu tõi mõned minutid enne lõpuvilet muutuse aga Sven, kes nurgalöögijärgselt palli lõpuks vastaste võrku saatis. Vastaste meeleheitlikud üritused taaskord viigistada aga vilja ei kandnud ning üle pika aja lahkusime väljakult 3 punktiga. Kahju vaid, et seda põnevusmängu polnud vaatamas rohkearvulisemat publikut.

Väravad: Lauri Kipper x2, Sven Aarma

Hoiatused: –

Koosseis: 1-Janari Spitsõn, 11-Egon Kurnim(17-Margus Tagasaar), 4-Tõnis Nurk, 7-Andrian Tšeremenin, 26-Reimo Kool(23-Eiko Kink), 32-Tõnis Lõhmus(10-Raimo Nõu), 21-Indrek Juhanson, 99-Sven Aarma(14-Indrek Uri), 8-Martin Laanus, 18-Egert Erm(15-Kenneth Karjane), 25-Lauri Kipper

Kasutamata vahetusmängijad: 5-Erki Hallang, 9-Päärn Volk

Pealtvaatajaid: 9

Teema → Hooaeg 2012, Liiga

Kommentaarid suletud.