Skip to content

FCS – Nõmme JK Kalju III 3:1(2:0)

1.08.2011

Ei saanud ju Reinu lubadust murda ning kottisime vastaseid päris korralikult olenemata sellest, et enamuse mängust vähemuses mängisime.

Mängu kontrollisime avavilest alates ning juba mõneminutilise mängu järel oli seis 1:0, kui Roger Andrei tsenderduse kindlalt Nõmme puuri lükkas.  Eduseisus võtsime küll veidi rahulikumalt ja ka Nõmmel tekkisid mõned ohtlikud momendid, kuid üle pika aja taas postide vahel seisnud Takule ei valmistanud nende tõrjumine erilist probleemi. Ühest sellisest vastaste rünnakuüritusest saime aga suurepärase kontrarünnaku, kui Silver söötis Rogeri 1-1 vastaste väravavahiga ning meie Rooneyl ei tekkinud probleemi selle lahendamisega. 2:0! Poolaja lõpu eel sai aga Eston hakkama debiilsusega, kui kohtuniku jutt talle arusaamatuks jäi ning enne vilet palli lahti mängimise eest teise hoiatuskaardi teenis.

Teisel poolajal tuli siis vähemuses eduseisu kaitsta ning kuigi Kaljukad said poolaja algul korraliku surve peale, siis Devili ja Raini suurepärane töö keskkaitses hoidis meid mängus. Siiski õnnestus neil 1 vastuvärav lüüa ning meie eduseis minimaalseks kahandada. Kuid erinevalt varasemast, mil sarnastes olukordades  murdunud oleme, suutsime end hoopis koguda ning ise ründama hakata. Ühel sellisel rünnakul tõmmati Silver kasti joonel maha ning samal ajal kui vastaste kaitsjad omavahelise mölisemisega tegelesid, lõi Silver palli neile võrku. VÕTKE VÄLJA! See hoop purustas kalju ning vastast neist enam polnud.

Väravad: Roger Pärss x2, Silver Leetma

Hoiatused: Päärn Volk x2, Heins Vallimägi

Eemaldamised: Päärn Volk

Koosseis: 1-Margus Tagasaar, 3-Ken Karjane, 32-Tõnis Lõhmus, 7-Andrian Tšeremenin, 9-Päärn Volk, 36-Sven Aarma(10-Raimo Nõu), 6-Heins Vallimägi(37-Rain Reiljan), 21-Indrek Juhanson, 23-Andrei Titov(13-Rein Väin), 69-Roger Pärss(82-Mikk Oja), 22-Silver Leetma(77-Remi Tamm)