Skip to content

FCS – FC Reaal 2:3(0:1)

13.06.2011

Peoperemeestena saime ploomid sappa. Juhtub, kui vastane tuleb tugeva koosseisuga ning ise kerget jalutuskäiku ootad. Maagilist ürgjõudu ei andnud ka meie esimesed sinised mängusärgid ning FCR haaras mänguohjad ja läks ka kiirelt juhtima, kui väljaku pikim mängija peapalli meie kotti saatis. Meie ainus reaalne võimalus oli Silveril, kuid 1-1 olukord jäi seekord kasutamata. Teiseks poolajaks tegime paar vahetust ning suutsime  tunduvalt paremat mängu näidata ja Rogeri ja Silveri väravatest juhtima minna. Siiski ei suutnud me edu hoida ja lubasime vastastel väga kiirelt viigistada ning veidi hiljem anti vastastele suurepärane võimalus penalti näol, mille nad ka ära kasutasid.

Juubelimängus käis väljakul 5 härrat, kes ka esimesel hooajal liigat mängisid – Rein Väin, Inderk Uri, Tõnis Lõhmus, Erki Hallang ja Egon Kurnim. Publiku hulgas olid veel mõned asutajaliikmed – Erik Moor, Margus Burdjukov, Veljo Raun, Jan Jõgis-Laats, Andrus Luhtla. Lisaks neile olid platsi ääres kaasa elamas paljud endised mängijad. Täname kõiki, kes mängu vaatama tulid ning ka mängujärgsest peost osa võtsid!

Väravad: Roger Pärss, Silver Leetma

Hoiatused: Egon Kurnim, Roomet Saadi

Koosseis: 12-Raldo Täll, 11-Egon Kurnim(3-Ken Karjane), 7-Andrian Tšeremenin, 27-Roomet Saadi, 10-Raimo Nõu, 9-Päärn Volk(6-Heins Vallimägi), 32-Tõnis Lõhmus, 8-Martin Laanus, 69-Roger Pärss(14-Indrek Uri), 22-Silver Leetma, 13-Rein Väin(23-Andrei Titov(5-Erki Hallang))

Kasutamata vahetusmängijad: 15-Kenneth Karjane, 25-Lauri Kipper

Pealtvaatajaid: 71

Teema → Hooaeg 2011, Liiga

Kommentaarid suletud.